Szkolenie z trychologii
Opublikowany: 2017-12-19

W naszej szkole w grudniu odbyło się szkolenie z zakresu trychologii kosmetycznej prowadzone przez szkoleniowca z firmy Bandi.W trakcie jego trwania szkoleniowiec diagnozował skórę głowy uczestnikom oraz wykonał zabieg pielęgnacyjny na skórę głowy z wykorzystaniem specjalistycznych produktów i sprzętu: kamera i grzebień trychologiczny. W szkoleniu uczestniczyły uczennice klasy technik usług kosmetycznych w systemie dziennym i zaocznym.


Jarmark Bożonarodzeniowy w Górze Kalwarii!
Opublikowany: 2017-12-08

Dziękujemy Dyrekcji Warsztatów Terapii Zajęciowej w Górze Kalwarii za możliwość wzięcia udziału w kiermaszu Bożonarodzeniowym 10 grudnia br.Poniżej kilka zdjęć  naszego stoiska wystawowego!


Spotkanie Bożonarodzeniowe w Otwocku
Opublikowany: 2017-12-06

Zapraszamy na Spotkanie Wigilijne mieszkańców Otwocka na skwer koło Teatru im.Jaracza 17 grudnia (niedziela) ,też tam będziemy.

Zapraszamy do naszego szkolnego stoiska,gdzie swoje prace będą wystawiać uczennice z kierunku Terapeuta zajęciowy !

https://iotwock.info/artykul/wspolna-wigilia-mieszkancow/343932


Szkolenia kosmetyczek w listopadzie!
Opublikowany: 2017-11-18

W dniach 28.10,  29.10 i 12.11 w szkole odbył się kurs przedłużania paznokci na tipsie i szablonie metodą żelową oraz zdobienia paznokci lakierami hybrydowymi. W kursie uczestniczyły  uczennice drugiego roku technika usług kosmetycznych.

Dnia 14. 11. 2017 r w naszej szkole odbyło się szkolenie z zbiegów Moisturizing Fruit Stimulation i  Special Care Tratment zaprzyjaźnionej z nami firmy Charmine Rose.


Święto Niepodległości 2017
Opublikowany: 2017-11-10

11 listopada to najważniejsze nasze Święto,nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić flag, i cieszmy się wolnością wywalczoną przez naszych przodków !


Katalog biblioteki w Internecie!
Opublikowany: 2017-11-08

Od dzisiaj(7.11.2017r.) katalog biblioteki szkolnej jest dostępny w Internecie. Każdy czytelnik może przeglądać zawartość katalogu i/lub założyć sobie konto, aby korzystać ze wszystkich funkcji programu MOL net+ obsługującego nasz katalog. Loginem jest adres e-mailowy ! Zapraszam do korzystania z katalogu i odwiedzania biblioteki !

( więcej... )

Święto Edukacji!
Opublikowany: 2017-10-17

W tym roku spotkaliśmy się w piątkowe popołudnie.Pani Dyrektor złożyła życzenia oraz wręczyła nagrody Nauczycielom oraz pozostałym Pracownikom szkoły.Samorząd obdarował nas pięknymi fiołkami,po czym zostaliśmy zaproszeni wraz z uczniami na słodkie co nieco!


Logo ZMSPDZIENNIK LEKCYJNY

Materiały edukacyjne


Informacje